Dopravcovia,
máte voľné vozidlá?

Hľadáme dopravcov s kvalitným vozovým parkom

Na akú prepravu vás hľadáme?

Ponúkame vám celovozové aj čiastočné prepravy, dokládky, zberné a expresné prepravy.

V rámci našich možností pomôžeme vyťažiť vaše dodávkové automobily, vozidlá do 3,5 tony, veľkoobjemové súpravy, vozidlá s vešiakovou úpravou, s muldovými, izotermickými a chladiarenskými návesmi a s výbavou ADR. Informácie o ich polohe nám pošlite na e-mail: dispo@abonex.sk

Mám záujem o spoluprácu

Výhody spolupráce s nami

 • naše dlhoročné pôsobenie na dopravnom trhu vám garantujú stabilitu a pravidelné vyťažovanie
 • naša dlhoročná spolupráca s dopravcami vám zaručuje, že rozumieme vašim potrebám
 • platby dohodnuté v objednávke platíme vždy na čas a v plnej výške
 • naša platobná schopnosť garantuje spokojnosť
 • naši dispečeri rýchlo reagujú na vaše požiadavky
 • môžete s nami komunikovať v slovenskom, českom, anglickom, francúzskom, poľskom, nemeckom, ruskom, španielskom, portugalskom a talianskom jazyku.

Nahlásiť vozidlo

Vyskúšajte spoluprácu s nami

Nič neriskujete, pretože dodržiavame všetky záväzky a termíny, na ktorých sa dohodneme. Stačí, aby ste tovar naložili a bezpečne ho dopravili na miesto určenia. O ostatné sa postaráme my.

 • Meno Priezvisko

  „Sme malá rodinná firma zaoberajúca sa autodopravou viac ako 20 rokov. So spoločnosťou ABONEX spolupracujeme takmer 10 rokov. Za ten čas sme spolu zrealizovali množstvo prepráv či už pravidelných alebo jednorázových. Všetky prepravy prebehli vždy podľa vopred dohodnutých podmienok. Osobne si nespomínam na žiadne komplikácie. Vždy všetky dispozície ku danej preprave sú pravdivé. A pre nás jedna z najdôležitejších vecí je splatnosť faktúr, na ktorú sa môžeme na 100 percent spoľahnúť.“

  Tomáš Teplan, TEPLAN s. r. o.

Ak máte záujem o spoluprácu

pošlite nám e-mail na dispo@abonex.sk, alebo vyplňte formulár nižšie.
Nezabudnite nás informovať o svojom vozovom parku a o preferovaných destináciách
vašich vozidiel.

Kontaktný formulár

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s GDPR a zákona Slovenskej republiky č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo za účelom zaslania cenovej ponuky alebo odpovede na Vašu požiadavku uvedenú v kontaktnom formulári. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii Informácie o spracúvaní osobných údajov.

Zatvoriť